FAQ – Často kladené otázky

Áno, kontaktujte ma e-mailom na adrese: jana@cuddlybuddies.eu, alebo cez záložku kontakt, a určite sa dohodneme.

Áno. V prípade špeciálnych požiadaviek ma kontaktujte na adrese: jana@cuddlybuddies.eu, alebo cez záložku kontakt, dohodneme sa na možnosti vyhotovenia Vami vysnívanej vecičky 🙂

Všetky výrobky sú robené ručne a vyžadujú veľa hodín precíznej práce. Cena sa vždy odvíja od náročnosti vyhotovenia a teda času potrebného na jej vyhotovenie a konkrétneho materiálu.

Vecičky, ktoré sú aktuálne v ponuke posielam obratom. Pri vecičkách na zakázku si najprv dohodneme všetky podrobnosti (napr. materiál, cenu). Vecičku začnem vyrábať po obdržaní dohodnutej sumy. Čas výroby je závislý od viacerých faktorov, najmä od náročnosti vyhotovenia. Zvyčajne vyhotovím vecičku do 3 týždňov. Pokiaľ mám súčasne viac zakázok, tak už pri úvodnej komunikácii Vás na túto skutočnosť upozorním.

Vecičky vyrábam z dostupných pletacích priadzí. Pri každej vecičke je uvedené zloženie priadze a spôsob ošetrenia. Zloženie priadze sa premietne do výslednej sumy. Vecičky vyrobené z prírodných materiálov sú drahšie ako vecičky z acrylu.

Áno. Možnosti spolupráce som vždy otvorená. Existujú dve možnosti. Pokiaľ ručne štrikujete alebo háčkujete podľa vlastných návrhov, môžete na základe vzájomnej dohody predávať svoje výrobky pod značkou CuddlyBuddies. Pokiaľ nemáte vlastné návrhy, ale rada pletiete alebo háčkujete, môžeme sa, najmä v čase väčšieho množstva zakázok, ktoré niekedy musím odmietnuť, lebo sama nestíham, dohodnúť na spolupráci. Rada sa na spolupráci dohodnem osobne. Viac o spolupráci nájdete na stránke „Spolupráca„.

K základnej cene výrobku účtujeme poštovné a balné podľa veľkosti a váhy výrobku. Cena za poštovné a balné je uvedená pri každom výrobku.

Nie je tu odpoveď na Vašu otázku? Napíšte mi!