Značka Cuddly Buddies je splnením môjho viac ako 30-ročného sna. Od mladosti je pletenie a háčkovanie mojou veľkou záľubou. Vždy som sa chcela pekne a moderne obliekať a keďže v tom čase bola ponuka v obchodoch malá, začala som si ešte počas štúdia na gymnáziu vytvárať modely sama. Počas materskej dovolenky, koncom osemdesiatych rokov, sa mi podarilo spojiť moju veľkú záľubu s podnikaním.  Nielen moje deti chodili „obštrikované“ od hlavy po päty v mojich výrobkoch. Zriadila som si živnosť a zakázky pribúdali. Sama som ich pri dvoch deťoch nestíhala vybavovať a tak som začala zamestnávať viac žien, ktoré mi s pletením pomáhali . Po skončení materskej dovolenky pletenie vo veľkom muselo ísť bokom. Plietla som zase len pre seba a svojich blízkych. Nikdy som sa však svojho sna spojiť môj koníček s mojou prácou nevzdala.

Dnes mám dve vnúčatá, ktoré sa tešia z každej vecičky, ktorú im ručne vyrobím. Inšpirujú ma k novým nápadom a návrhom a tu sa zrodilo i meno značky, Cuddly Buddies. Vankúše, príšerky a zvieratká ako aj mnoho ďalších výrobkov z dielne Cuddly Buddies majú byť pre malých, ale i veľkých, vlneným kamarátom.

Mnohé výrobky robím podľa vlastného návrhu, niektoré návody kupujem, niektorými sa len inšpirujem. Pokiaľ návrh nie je môj, uvádzam pri výrobku vždy pôvodný zdroj. Ak máte špeciálne požiadavky na produkt, jeho farbu, veľkosť či detail, rada vám vyhoviem.
Pevne verím, že Vy a Vaši blízki budete mať z výrobkov Cuddly Buddies  radosť.

Jana Malovičová